Tuğba Aytaş’a evlenen Dağhan Külegeç’ten birinci yıl kutlaması!

Bir döneme damga vuran Kavak Yelleri dizisinin (Kanal D, 2007-2011) Efe’si Dağhan Külegeç, yedi yıldır aşk yaşadığı Tuğba Aytaş ile Nisan 2023’te sessiz sedasız nikâh masasına oturmuştu.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan çift, Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde mutluluğa ‘evet’ demişti. Ünlü oyuncu ile eşinin nikâhta gelinlik ve damatlık yerine ceket ve gömlek giymesi dikkat çekmişti.

İkili, 10 Haziran 2023 tarihinde Sapanca’daki bir otelde düğün yapmıştı. Külegeç, düğün öncesi Aytaş’ı baba evinden davul ve zurna ile almaya gitmişti. Çiftin mutlu gününden ilk kareyi oyuncunun annesi paylaşmıştı.

“ÇOK GÜZEL BİR AİLE İLE AKRABA OLDUK”

Instagram’da oğlu ve gelinin yer aldığı kareyi yayınlayan Ayşe Erbulak, “Çok güzel bir aile ile akraba olduk” ifadelerini kullanmıştı. Takipçileri, Erbulak’ın paylaşımının altına tebrik mesajları yağdırmıştı.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Dağhan Külegeç, evlilik yıl dönümünde romantik bir paylaşıma imza attı. Tuğba Aytaş’la fotoğrafını sosyal medyada yayımlayan oyuncu, “Evliliğimizin birinci yılı kutlu olsun. Tuğba Aytaş seni çok seviyorum” notunu düştü.

“YAVRULARIM MUTLULUK SONSUZA DEK SİZİNLE OLSUN”

Dağhan Külegeç’in annesi Ayşe Erbulak Özgürdal ise gelini ve oğlunun mutluluk pozuna, “Yavrularım, sağlık, sıhhat, mutluluk, huzur hepsi sonsuza dek sizinle olsun” yorumunu yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir